MetastockStarting from August 2013, Innovative Market Analysis ,the new owner of metastock program has initiated a subscription program called Xenith subscription. With this program, the Company encourages the Metastock 15 users utilize only data offered by Thomson Reuters Company. We strongly recommend you to have a try a special promotion packet ( for borsayildizi.com) of Metastock 17 for 3 months for the price of 1 .

Metastock live data subscription (Metastock+ Live data) is 250 $ for three months.(Special promotion packet for Borsayildizi.com).
Metastock end of day data subscription (EOD) (Metastock+EOD data) is 59 $ for three months.(Special promotion packet for Borsayildizi.com).
End Of Day Subscription

Click Buy metastock   for  3   months  for  price of 1

Please remember that subscription will automatically renew at the List Price after three months if you don’t cancel it towards the end of subscription period.
Click Watch Metastock installation  in Youtube

Metastock programının yeni sahibi Innovative Market Analysis firması, ağustos 2013 den itibaren Metastock kullanıcılarının sadece Thomson Reuters verilerini alacak şekilde Xenith aboneliği başlatmıştır.Daha net ifadeyle:Metastock 15 aboneliğiyle Türkiyedeki veri satan her hangi bir kuruluştan veri indiremezsiniz.Sadece bu firmanın aracılık ettiği Thomson Reuters verilerini satın almanız gerekecektir.Bu nedenle Metastock 9 -10 veya Metastock 11 (günsonu) programlarından birine sahipseniz bunları metastock 15 e upgrade etmeniz gerekecektir.Upgrade etmeyi düşünmüyorsanız  farklı bir bilgisayarda 250 $ (Türkiye anlık verileri dahil 275.08 $) bir maliyetle Metastock 15 in 20 dak kadar gecikmeli Avrupa,Ortadoğu ve Afrika verilerine 3 ay boyunca sahip olabileceğiniz sitemize özel tahsis edilmiş avantajlı promosyon paketini mutlaka denemenizi öneririz.

Metastock Programını -Borsa İstanbul anlık verisi dahil- 1 aylık (275.08 $) ücretle 3 ay kullanabilirsiniz.
Gün sonu verileri size daha uygun veya anlık paket sizin için pahalı ise CCI eğrisiyle Borsa Yıldızı ve fiyat hareketleri arasındaki ilişkiyi rahatça inceleyebilmeniz için aylık yaklaşık 20 $ maliyetli Türkiye , Avrupa,Ortadoğu ve Afrika verilerini kapsayan 59 $ lık Gün sonu paketini denemenizi öneririz.Bu seçenekle hem 12 sütunlu Metastock Explorer özelliğiyle daha kolay Borsa Yıldızı filtre analizlerini yapabilecek hem de Metastock 9 da yapamayacağınız geriye dönük istediğiniz tarihin verilerini filtreleyerek o tarihlere ait CCI eğri davranışıyla Borsa Yıldızı arasındaki bağı inceleme imkanına kavuşmuş olacaksınız.

Borsa İstanbul’a ait Metastock verilerini Türkiye’de daha ucuza alıyorsanız Türkiye –Avrupa-Ortadoğu verileri yerine dünya piyasalarına yön verme gücü bulunan Standard and Poor 500 endeks verilerinin de içinde olduğu Amerika verilerine abone olabilir hatta 88 $ maliyetle her iki grup gün sonu verilerini sitemize özel promosyon olarak üç ay süreyle elde edebilirsiniz.

End Of Day Subscription

Metastock Programını 1 aylık ücretle ( sitemize özel tahsis edilmiş avantajlı promosyon) 3 ay kullanmak için tıklayınız

 

Not:Anlık veya Günsonu aboneliğini 3 ay sonunda sürdürmek istemiyorsanız Metastock firmasına internet yoluyla süre dolmadan bilgi veriniz.

Metastock kurulumunu Youtube da izlemek için tıklayınız.

 

İŞ C From Borsa İstanbul CCI and Filter November 21 th 2014

Garanti Bankası 1 dakika aralıklı Fiyat verileri 9 Aralık 2014

Garanti Bank from Borsa Istanbul 1 dakikalık İşlemler 1 minute interval price data December 9 th 2014

Explorer Bölümünden 1
Explorer bölümü 1

Explorer Bölümünden 2
Explorer bölümü 2

Explorer Bölümünden 3
Explorer bölümü 3

Explorer Bölümünden 5 dakika aralıklı Filtre Verileri

Explorer bölümü 5 dakika aralıklı filtre verileri

Explorer Bölümünden 5 dakika aralıklı Fiyat Verileri
Explorer bölümü 5 dakika aralıklı Fiyat verileri

Explorer Bölümünden 5 dakika aralıklı CCI Eğrisi
Explorer bölümü 5 dakika aralıklı CCI Graph

Metastock Programını 1 aylık ücretle 3 ay kullanmak için satın al